Dane adresowe urzędu

URZĄD GMINY W RZEWNIU

Rzewnie 19, 06-225 Rzewnie

NIP: 757-11-86-384

REGON: 000546578

tel. (29) 761 34 09, fax. (29) 761 34 45

ePUAP; /UGRzewnie/skrytka

 

Wydział 

Adres e-mail  Numer telefonu  Numer bezpośredni 
 Sekretariat  sekretariat@ugrzewnie.pl

(29) 76 134 09 

780 191 014

Sekretarz Gminy 

sekretarz@ugrzewnie.pl wew. 2 (29) 76 134 45 

Skarbnik Gminy 

skarbnik@ugrzewnie.pl wew. 3  (29) 76 73 032

Księgowość

platnik@ugrzewnie.pl

oplaty@ugrzewnie.pl

 wew. 33 (29) 76 134 31 

Kasa

kasa@ugrzewnie.pl 34 29) 76 134 31

Inwestycje i zamówienia publiczne

inwestycje@ugrzewnie.pl wew. 5 (29) 76 73 004
Rolnictwo i Ochrona Środowiska  srodowisko@ugrzewnie.pl

wew. 51

(29) 76 73 001

780 191 016

Planowanie przestrzenne i Gospodarka gruntami

grunty@ugrzewnie.pl  wew. 52  (29) 76 73 001

Podatki

podatki@ugrzewnie.pl  wew. 36  (29) 76 73 003

Działalność gospodarcza

dzialalnosc@ugrzewnie.pl  wew. 35  (29) 76 73 003
Obsługa Rady Gminy i Jednostek Pomocniczych rada@ugrzewnie.pl

 wew. 21

(29) 76 134 84

780 191 015

Urząd Stanu Cywilnego Ewidencja ludności        Dowody osobiste     

renata.samsel@ugrzewnie.pl wew. 22 

(29) 76 134 84

Referat Administracyjno - Gospodarczy 

agp@ugrzewnie.pl

wew. 4

(29) 76 134 21 

780 191 017

@-URZĄD  EPUAP Elektroniczna skrzynka EPUAP    

          

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie urzędu

lub na konto Urzędu Gminy w banku:

BS Różan  89 8925 0006 0000 0273 2000 0010

Należności z tytułu opłat za odpady komunalne należy wpłacać na konto:

BS Różan 38 8925 0006 0000 0273 2000 0540


 

  

 

 

 

 

Wytworzył:
UG Rzewnie
Udostępnił:
BIP Administrator
(2004-03-03 12:37:58)
Ostatnio zmodyfikował:
Kord Katarzyna
(2024-03-12 08:44:08)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki