☰ Menu Prawe Menu ☰
Rzewnie

Wtorek 07.02.2023

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Dane adresowe urzędu

URZĄD GMINY W RZEWNIU

Rzewnie 19, 06-225 Rzewnie

NIP: 757-11-86-384

REGON: 000546578

tel. (29) 761 34 09, fax. (29) 761 34 45

ePUAP;      /UGRzewnie/skrytka

 

 Sekretariat: sekretariat@ugrzewnie.pl

(29) 76 134 09 wew. 023 

780 191 014

Sekretarz Gminy:  sekretarz@ugrzewnie.pl (29) 76 134 45 wew. 02
Skarbnik Gminy skarbnik@ugrzewnie.pl (29) 76 73 032 wew. 03 
Księgowość rzewnieks@o2.pl (29) 76 73 032 wew. 033
Inwestycje i zamówienia publiczne inwestycje@ugrzewnie.pl (29) 76 73 001 wew. 05
Rolnictwo i Ochrona Środowiska:  srodowisko@ugrzewnie.pl

(29) 76 73 004 wew. 051

780 191 016

Planowanie przestrzenne i Gospodarka gruntami: grunty@ugrzewnie.pl (29) 76 73 004 wew. 52 
Podatki podatki@ugrzewnie.pl (29) 76 73 032 wew. 036 
Działalność gospodarcza dzialalnosc@ugrzewnie.pl (29) 76 73 032 wew. 035 
Obsługa Rady Gminy i Jednostek Pomocniczych rada@ugrzewnie.pl

(29) 76 134 84 wew. 21

780 191 015

Ewidencja ludnosci     ewidencja.rzewnie@o2.pl (29) 76 134 84 wew. 22 
Kierownik Referatu Administracyjno - Gospodarczego 

ag@ugrzewnie.pl

(29) 76 134 21 wew. 04 

606 881 247

Referat Administracyjno - Gospodarczy 

agp@ugrzewnie.pl

(29) 76 73 002 wew. 41

780 191 017

@-URZĄD  EPUAP Elektroniczna skrzynka EPUAP  

          

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie urzędu

lub na konto Urzędu Gminy w banku:

BS Różan  89 8925 0006 0000 0273 2000 0010

Należności z tytułu opłat za odpady komunalne należy wpłacać na konto:

BS Różan 38 8925 0006 0000 0273 2000 0540


 

  

 

 

 

 

Wytworzył:
UG Rzewnie
Udostępnił:
BIP Administrator
(2004-03-03 12:37:58)
Ostatnio zmodyfikował:
Kord Katarzyna
(2023-01-23 08:20:39)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 842236