☰ Menu Prawe Menu ☰
Rzewnie

Niedziela 18.04.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

kadencja 2010-2014

Składy osobowe stałych Komisji Rady Gminy

 

      1. Komisja Rewizyjna

          Przewodniczący                       - Zysk Barbara

          V-ce przewodniczący              - Obiedziński Kazimierz

            Członek                                 - Abramski Krzysztof

 

2.     Komisja Budżetu :

 Pielach Marcin                       - Przewodniczący

Dzwonkowska Dorota            - Członek

Mroczkowska      Anna         - Członek

Dąbek Andrzej                        - Członek

 Siadłowski Paweł                   - Członek

          Malicki Dariusz                       - Członek

 

3.     Komisja Gospodarcza:

             Dzwonkowska Dorota            -  Przewodniczący

          Obiedziński Kazimierz           - Członek

Napiórkowski Krzysztof         - Członek

Oborski Marek                        -  Członek

Dąbek Andrzej                        -  Członek

Chrzanowski Roman               -  Członek 

Janczewski Jan                        -  Członek

Pruszkowski Zdzisław             -  Członek

Abramski Krzysztof                -  Członek

Malicki Dariusz                      - Członek

 

4.     Komisja Oświatowo -Socjalna

Janczewski Jan                          -  Przewodniczący

Mroczkowska Anna                  -  Członek

Zysk Barbara                             -  Członek

Malicki Dariusz                        -  Członek

Oborski Marek                          - Członek

Siadłowski Paweł                      -  Członek

Chrzanowski  Roman                -  Członek

Pielach Marcin                          - Członek

Napiórkowski Krzysztof            - Członek

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Mariusz Juchimowicz
(2010-12-17 13:28:34)
Ostatnio zmodyfikował:
Mariusz Juchimowicz
(2010-12-17 13:32:17)

 
 
liczba odwiedzin: 3396095

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X