☰ Menu Prawe Menu ☰
Rzewnie

Niedziela 18.04.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

SKŁADY OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH

INFORMACJA

GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ

W RZEWNIU

z dnia 10 listopada 2010 roku.

 

 

Zgodnie z art. 18 ust. 5 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (t.j. Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190) Gminna Komisja Wyborcza w Rzewniu podaje do publicznej wiadomości składy obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 21 listopada 2010.

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Rzewniu

 

 1. Kuchta Janusz                                        - Przewodniczący

 2. Falba Paweł Marek                                - Z-ca przewodniczącego

 3. Głowacki Paweł                                     - Członek

 4. Gos Bożena                                           -  Członek

 5. Napiórkowski Sławomir Marian          -  Członek

 6. Napiórkowski Zbigniew                         - Członek

 7. Niezgoda Grażyna Teresa                        - Członek

 8. Rogalska Agnieszka                                - Członek

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Orłowie

 

1.Zglejszewska Jolanta               - Przewodniczący

2.Karczewska Milena                            - Z-ca przewodniczącego

3.Napiórkowska Elżbieta                      - Członek

4.Napiórkowska Ewa Agnieszka           - Członek

5.Niedźwiecka Anna                              - Członek

6.Sitarska Małgorzata                            - Członek

7.Śliwka Teresa                                    - Członek

8.Zglejszewska Bożena                         - Członek

 

           

           

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Nowym Sielcu

 

 

            1.Głażewska Anna                              - Przewodniczący

            2.Niedźwiecki Łukasz             - Z-ca przewodniczącego

            3.Dąbek. Grzegorz                              - Członek

            4.Dąbek Stanisław                              - Członek

            5.Garwacka Halina Maria                   - Członek

            6.Gąska Elżbieta                                  - Członek

            7.Gregorczyk Alicja                            - Członek

            8.Gregorek Adam                               - Członek

            9.Stępniewska Teresa                         - Członek

 

             

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Drozdowie

 

         1. Zaborowska Marta                           - Przewodniczący

         2. Kołodziejczyk Małgorzata                 - Z-ca przewodniczącego

         3. Gosiewska Mariola                            - Członek

         4. Gos Zofia                                           - Członek

         5. Kaźmierczak Mariola             - Członek

         6. Krawczyk   Barbara                           - Członek

         7. Kucharczyk Agnieszka Monika          - Członek

         8. Perzanowska Magdalena                    - Członek

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                         Przewodniczący

                                                                                Gminnej Komisji Wyborczej

 

                                                                                       /-/  Marek Skrzecz

Wytworzył:
Udostępnił:
Mariusz Juchimowicz
(2010-11-10 18:29:03)
Ostatnio zmodyfikował:
Mariusz Juchimowicz
(2010-11-10 18:29:23)

 
 
liczba odwiedzin: 3396106

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X