☰ Menu Prawe Menu ☰
Rzewnie

Środa 02.12.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Dane adresowe urzędu

URZĄD GMINY W RZEWNIU

Rzewnie 19, 06-225 Rzewnie

NIP: 757-11-86-384

REGON: 000546578

tel. (29) 761 34 09, fax. (29) 761 34 45

ePUAP;      /UGRzewnie/skrytka

 

 Sekretariat: rzewnie@bipgminy.pl
Sekretarz Gminy:  sekretarz@ugrzewnie.pl
Skarbnik Gminy skarbnik@ugrzewnie.pl
Księgowość rzewnieks@o2.pl
Inwestycje i zamówienia publiczne inwestycje@ugrzewnie.pl
Rolnictwo i Ochrona Środowiska:  srodowisko@ugrzewnie.pl
Planowanie przestrzenne i Gospodarka gruntami: grunty@ugrzewnie.pl
Podatki podatki@ugrzewnie.pl
Działalność gospodarcza dzialalnosc@ugrzewnie.pl
Obsługa Rady Gminy i Jednostek Pomocniczych rada@ugrzewnie.pl
Ewidencja ludnosci     ewidencja.rzewnie@o2.pl
Referat Administracyjno - Gospodarczy  ag@ugrzewnie.pl
@-URZĄD  EPUAP Elektroniczna skrzynka EPUAP

          

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie urzędu

lub na konto Urzędu Gminy w banku:

BS Różan  89 8925 0006 0000 0273 2000 0010

Należności z tytułu opłat za odpady komunalne należy wpłacać na konto:

BS Różan 38 8925 0006 0000 0273 2000 0540


 

  

 

 

 

 

Wytworzył:
UG Rzewnie
Udostępnił:
Administrator BIP
(2004-03-03 12:37:58)
Ostatnio zmodyfikował:
Katarzyna Szubińska
(2020-11-26 11:29:28)
 
 
liczba odwiedzin: 3255465

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X