Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Rzewnie

Środa 27.07.2016

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Dane adresowe urzędu

URZĄD GMINY W RZEWNIU

Rzewnie 19, 06-225 Rzewnie

NIP: 757-11-86-384

REGON: 000546578

tel. (29) 761 34 09, fax. (29) 761 34 45

 

 Sekretariat: rzewnie@bipgminy.pl
Sekretarz Gminy:  sekretarz@ugrzewnie.pl
Skarbnik Gminy mroczkowska.ostroleka@home.pl
Księgowość rzewnieks@o2.pl
Inwestycje i zamówienia publiczne inwestycje@ugrzewnie.pl
Rolnictwo i Ochrona Środowiska:  rolnictwo.rzewnie@bipgminy.pl
Planowanie przestrzenne i Gospodarka gruntami: grunty.rzewnie@bipgminy.pl
Podatki podatki.rzewnie@bipgminy.pl
Działalność gospodarcza dzialalnosc@ugrzewnie.pl
Ewidencja ludnosci     ewidencja.rzewnie@o2.pl
@-URZĄD  EPUAP Elektroniczna skrzynka EPUAP
   

          

 

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie urzędu
lub na konto Urzędu Gminy w banku:
BS Różan  89 8925 0006 0000 0273 2000 0010

 

  

 

 

 

 

Wytworzył:
UG Rzewnie
Udostępnił:
Administrator BIP
(2004-03-03 12:37:58)
Ostatnio zmodyfikował:
Marek Skrzecz
(2016-03-01 11:20:13)
 
 
ilość odwiedzin: 1340924

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X