www.bip.gov.pl

Rzewnie

Czwartek 30.10.2014

zaawansowane

 

 

 Sekretariat: rzewnie@bipgminy.pl
Sekretarz Gminy: 
sekretarz.rzewnie@bipgminy.pl
Skarbnik Gminy mroczkowska.ostroleka@home.pl
Księgowość rzewnieks@o2.pl
Inwestycje inwestycje@ugrzewnie.pl
Rolnictwo i Ochrona Środowiska: 
rolnictwo.rzewnie@bipgminy.pl
Planowanie przestrzenne i Gospodarka gruntami: grunty.rzewnie@bipgminy.pl
Podatki podatki.rzewnie@bipgminy.pl
Działalność gospodarcza dzialalnosc@ugrzewnie.pl
Ewidencja ludnosci    
ewidencja.rzewnie@o2.pl
@-URZĄD  EPUAP Elektroniczna skrzynka EPUAP
   

          

 

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie urzędu
lub na konto Urzędu Gminy w banku:
BS Różan  89 8925 0006 0000 0273 2000 0010

 

  

URZĄD  GMINY w RZEWNIU
Rzewnie 19
06-225 Rzewnie
NIP: 757-11-86-384
REGON: 000546578

Tel. (29) 761-34-09 
Faks. (29) 761-34-45

 

Fot. Danuta Klimut

 

 

Wytworzył:
Jolanta Chełchowska
Udostępnił:
Administrator BIP
(2004-03-03 12:37:58)
Ostatnio zmodyfikował:
Mariusz Juchimowicz
(2012-03-26 11:57:22)
DRUKUJ Drukuj   
 
 
Zaokrąglony róg lewy

ilość odwiedzin: 771836

Zaokrąglony róg prawy